Máte záujem so mnou uskutočniť nejakú formu spolupráce?

Napadol vám nejaký tip, či návrh?

Vyšlite signál vesmírnej stanici, pokúsim sa s vami čo najskôr spojiť. ♥

 

rowena@rowena.sk

Než nadviažeme spoluprácu

Záleží mi na tom, aby moji čitatelia neboli zavádzaní klamstvom. Zakladám si na pravdovravnosti a odporučím im len to, čo sama podporujem. Nastal čas, kedy ľudia prestávajú dôverovať blogerom a influencerom. Vedia totiž, že mnohí z nich prijmú každú ponuku iba s vidinou zárobku, a prevedenie reklamy nečestne odfláknu. Týmto si poškodzovať meno nechcem, preto kladiem obzvlášť dôraz na to, aby mala naša spolupráca zmysel a aby ľudí náš nápad bavil.

Som otvorená akémukoľvek kreatívnemu nápadu. Vopred však žiadam hneď na začiatku o upresnenie všetkých vašich podmienok, aby sme dodatočne neriešili, že niečo nedopadlo celkom podľa vašich predstáv. Odmietam byť voči mojej komunite neúprimná a čeliť vyhrážkam pre zámerne nevyjasnené detaily. Verím, že ak sme rovnaká krvná skupina, pochopili sme sa. 🙂 Podobné situácie s cieľom poškodiť niekoho dobré meno sa, bohužiaľ, dejú aj na Slovensku.

Odmietam aj ponuky posielané hromadne, množstvu náhodne vybratých blogerov. Popieram efektivitu takejto kolaborácie, ak nie je šitá na mieru cieľovke každého blogera. Verte mi, vo väčšine prípadov je takýto marketing fakt zlý a dospelo to akurát do štádia, kedy si u čitateľov musíme budovať o to silnejšiu dôveru, už tak dosť krehkú. Výnimočne si vieme vyjsť v ústrety aj v tomto prípade, koncept ale musí pasovať blogu. Inak to bude stratený čas aj pre vás.

*

Webstránku som spustila v marci 2021. Štatistiku sem vložím, keď sa z nej bude dať vyčítať správanie návštevníkov. Môj cieľ však nie je mať stovky tisíc náhodných návštev. Naopak: chcem vytvoriť priateľskú komunitu, ktorá ocení aj vaše PR, pretože im bude blízke.

Zameranie blogu rowena.sk

Momentálne sa sústreďujem hlavne na hudobnú rubriku. Mám zámer šíriť tvorbu menej známych umelcov rečou, ktorej je ľahko rozumieť. Aktuálne tu nájdete reportáže z festivalov a koncertov, chcem ísť však viac do hĺbky a poskytnúť hudobníkom priestor, aby sa nádejným poslucháčom predstavili sami.

Zdokonaľujem sa v tradičných výtvarných technikách, a píšem o tom pre kreatívcov, ktorí necítia pri svojej tvorbe žiadny posun. Na vlastných výtvoroch demonštrujem dôležité chyby, ktorým sa dá ľahko vyvarovať. Pripravujem aj rozhovory so zaujímavými výtvarníkmi.

Bojujem tiež proti uniformite v blogosfére. Mojím prianím je, aby sa čítanie blogov stalo znovu obľúbenou aktivitou, rovnocenne so sledovaním video obsahu, ktorý sa posledné roky drží v popredí.

Občas sa tu objaví osobnejšia myšlienka alebo príhody z ciest. Obsah celého blogu však napriek rozmanitosti tém spája môj úmysel poskytnúť čitateľom pocit spolupatričnosti a porozumenia ohľadom javov, o ktorých sa mlčí (psychické problémy, strachy, trápne a ponižujúce situácie na rôznych miestach, prihliadnuc k téme článku). Všetci máme dni, kedy vstávame ráno ľavou nohou, a cítim potrebu poukázať na to, že nepotrebujeme prežiť spoločensky ukážkový život na to, aby sme sa cítili spokojní… a nabrali odvahu urobiť rázny krok „do vesmíru“.

 

Tón komunikácie: priamočiary, ironický
Archetypy: The Outlaw (Rebel), The Creator (Tvorca)
Kozmický vizuál webu symbolizuje nekonečné možnosti.

Ak cítite spojenie s týmto konceptom, teším sa na vás. 🙂

Naty

(Rowena)